International House (język angielski)

 
Home IHLS Group

Angielski w Wielkiej Brytanii, USA i Australii

International House to jedna z pierwszych na świecie organizacji zajmujących się nauczaniem języków obcych i szkoleniem nauczycieli, założona w Londynie w 1953 roku. Od tego czasu IH rozwinęła się w organizację międzynarodową zrzeszającą ponad 150 szkół w 52 krajach.

Wielka Brytania

Aberdeen Szkocja

Aberdeen – niewielkie, urokliwe miasteczko, położone niedaleko Grampian Highlands. Szkoła mieści się w samym centrum miasta, w przestronnym budynku, z dobrze wyposażonymi salami. W pobliżu znajduje się wiele restauracji, kawiarni, sklepów.

Belfast Irlandia

Belfast – jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w Europie. Jego legendarna gościnność, fascynujące atrakcje, oszałamiający krajobraz to idealne miejsce na naukę języka. Szkoła mieści się w samym centrum dzielnicy uniwersyteckiej, w pobliżu barów, restauracji, sklepów, 10 minut pieszo od centrum miasta. Szkoła mieści się w imponującym, wiktoriańskim budynku.

Bristol

Bristol – kosmopolityczna stolica południowo-zachodniej Anglii. Centrum kulturalno-komercyjne, a jednocześnie przyjazne i bezpieczne miejsce, z długą i ciekawą historią. To młodzieńcze, dynamiczne miasto z wspaniałym życiem nocnym i słynną sceną muzyczną. Szkoła powstała w 1987r. i mieści się w 2 budynkach w ekskluzywnej dzielnicy miasta – Clifton.

Londyn

Szkoła mieści się niedaleko Covent Garden w centrum Londynu, stolicy Wielkiej Brytanii. Posiada 56 nowoczesnych, klimatyzowanych 56 sal.

Newcastle

To dynamiczne, uniwersyteckie miasto w północno-wschodniej Anglii. Jest kulturalnym i komercyjnym centrum, jednym z największych w Europie. Brytyjczycy okrzyknęli Newcastle ich ulubionym brytyjskim miastem, idealnym do pracy i studiowania oraz ze wspaniałym życiem nocnym. Newcastle posiada opinię miasta niezwykle przyjaznego dla turystów. Szkoła mieści się w samym centrum miasta.

Edinburgh – miasto o niezwykłej historii i kulturze, które łączy w sobie tradycję i współczesność. Stare Miasto zostało wpisane na listę Unesco.

Stany Zjednoczone
San Diego
San Diego w Południowej Kalifornii, szóste co do wielkości miasto w USA, liczy 2 miliony mieszkańców. Jest to znany ośrodek uniwersytecki. International House prowadzi kursy wakacyjne przy University of San Diego, pięknie położonym prywatnym uniwersytecie katolickim blisko siedziby International House. IH San Diego znajduje się w starej części miasta, zaraz przy dworcu kolejowym i trolejbusowym. Centrum oddalone jest o kilka minut spacerem, łatwy dojazd również do plaży.

Australia
Sydney
Szkoła mieści się w Manly, dwie przecznice od wybrzeża, tylko 30 minut promem od centrum Sydney. Rozciąga się stąd piękny widok na zatokę, ocean i plaże. Tuż obok (dwie minuty spacerem) znajduje się dworzec autobusowy i przystań promowa, restauracje i kawiarnie oraz plaże ze wspaniałymi falami do surfingu.

Kursy dla dorosłych:

  • angielski ogólny intensywny
  • angielski biznesowy
  • przygotowanie do egzaminów: Cambridge, TOEIC, TOEFl, IELTS
  • kursy dla nauczycieli uczących angielskiego jako języka obcego

Zakwaterowanie

  • u rodziny
  • w domu studenta
  • w prywatnych apartamentach
  • w hotelach
15-092 Białystok,
ul. Sienkiewicza 5
róg Białówny
85 869 POKAŻ NUMER
666 608 POKAŻ NUMER
667 665 POKAŻ NUMER
ec@ POKAŻ MAIL
Wypełnij formularz