Kursy dla dorosłych i młodzieży

Zajęcia grupowe

Osobom dorosłych proponujemy kursy grupowe, które są znakomitą opcją dla wszystkich, którzy chcą uczyć się systematycznie, w dobrym towarzystwie i atrakcyjnej cenie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne (90 minut). Kurs obejmuje 100 (dorośli) lub 120 (młodzież) godzin lekcyjnych.

Wszystkie osoby w grupie prezentują podobny poziom zaawansowania. Przed rozpoczęciem kursu każda osoba zobowiązana jest do napisania testu kwalifikacyjnego (dostępna wersja on-line w zakładce „Zgłoszenia on-line”). Nie dotyczy to osób na poziomie beginner. Następnie proponujemy rozmowę kwalifikacyjną. Grupy liczą od 5 do 10 osób.

Nasze zajęcia, nawet w grupach początkujących, prowadzone są od początku w języku obcym. Aby zapewnić Państwu jak najefektywniejszą naukę języka, szczegółowy program i tematyka zajęć dla każdej grupy ustalane są z lektorem oraz dyrektorem metodycznym na początku kursu. Na zajęciach mają Państwo możliwość poznać kulturę kraju, którego języka się uczycie.

Matura podstawowa i rozszerzona

Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne. Szczególny nacisk kładziony jest na rozwijanie i doskonalenie komunikacji, wzbogacanie słownictwa i umiejętność praktycznego wykorzystania struktur gramatycznych w wypowiedziach zarówno pisemnych jak i ustnych. W trakcie zajęć wykorzystywane są różnorodne metody i pomoce naukowe, które sprawiają, że lekcje są urozmaicone i interesujące. Stałym elementem zajęć jest praca z testami egzaminacyjnymi z lat poprzednich oraz próbna matura, która pozwala na praktyczne zapoznanie się z jej formułą. Przedłużeniem zajęć grupowych jest regularnie zadawana praca domowa.

Zajęcia indywidualne

Osobom dorosłym i młodzieży proponujemy także formę zajęć konwersacyjnych z lektorem polskim lub native speakerem. Dla osób zajętych, którym trudno jest dopasować się do zajęć grupowych, proponujemy formę zajęć indywidualnych.

Wszystkie kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, posiadających wyższe wykształcenie filologiczne oraz co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy w szkole językowej.

Kontakt English Colours

15-092 Białystok,
ul. Sienkiewicza 5
róg Białówny
85 869 POKAŻ NUMER
666 608 POKAŻ NUMER
667 665 POKAŻ NUMER
ec@ POKAŻ MAIL
Wypełnij formularz