Wyjazdy językowe

Kursy i obozy językowe z English Colours

Jesteśmy rodzinną szkołą językową z ponad 10-letnia tradycją. Obozy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych organizujemy od 6 lat. Na stałe współpracujemy z wybranymi, sprawdzonymi szkołami językowymi za granicą. Oferujemy Państwu naukę na wysokim poziomie, w szkołach z tradycjami i renomą. Każda z nich funkcjonuje z sukcesem od co najmniej 20 lat. Oprócz różnorodnych kursów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania, proponujemy Państwu naukę na uniwersytetach, kursy indywidualne, kursy szyte na miarę, kursy specjalistyczne np.: kursy biznesu, bankowości, finansów, informatyki, turystyki, hotelarstwa i wiele innych.

Oferujemy

Doradzamy w wyborze odpowiedniej szkoły, kursu i miejsca nauki oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem:
– skompletowanie dokumentów niezbędnych przy ubieganiu się o przyjęcie na wybrany kurs
– załatwienie formalności związanych z zapisaniem się do wybranej szkoły
– na życzenie pomoc w rezerwacji biletów lotniczych, autokarowych, pomoc w zaplanowaniu podróży i pobytu, wykupieniu ubezpieczenia NNW i KL

Ceny

Ceny kursów, obozów językowych zależą od wielu czynników, miedzy innymi od wybranej lokalizacji, liczby godzin nauki oraz zakwaterowania. Dlatego też zachęcamy do kontaktu bezpośredniego i indywidualnej wyceny Państwa potrzeb. Kontakt English Colours

Przykładowa wycena: kurs języka angielskiego na Malcie, 1 tydzieńcena  od 359 Euro

Przykładowa wycena: kurs języka angielskiego w Brighton, 1 tydzień – cena  od 483 GBP

Przykładowa wycena: kurs języka hiszpańskiego Granada, 1 tydzieńcena  od 333 Euro

Cena zawiera:

  • 20 godzin nauki
  • zakwaterowanie u rodziny w pokoju dzielonym, opcja HB (śniadanie i obiadokolacja)
  • podręczniki
  • opłatę rejestracyjną

Dodatkowa opieka

Zyskujecie Państwo wsparcie instytucji posiadającej znaczący wpływ na jakość usług, z których będziecie korzystać za granicą. Przez cały czas trwania kursu czuwamy nad Waszym zadowoleniem. Gdyby chcieli Państwo dokonać jakiejś zmiany w trakcie trwania kursu np. zmienić poziom grupy, zakwaterowanie itp. mogą Państwo skontaktować się z nami i poprosić o interwencję. Gwarantujemy szybką i skuteczną pomoc.

W przypadku kursów wakacyjnych dla młodzieży informujemy, że każda zagraniczna szkoła językowa jako organizator ponosi pełną odpowiedzialność za opiekę nad dziećmi i młodzieżą od momentu odebrania ich z autokaru/samolotu. We wszystkich ośrodkach dzieci i młodsza młodzież mają obowiązek uzyskać zezwolenie na samodzielne wyjście poza teren szkoły u opiekuna. Dzieci i młodzież znajdują się pod opieką opiekunów przez całą dobę. Większość ośrodków posiada również ochronę przez 24 godziny.

Kontakt English Colours

15-092 Białystok,
ul. Sienkiewicza 5
róg Białówny
85 869 POKAŻ NUMER
666 608 POKAŻ NUMER
667 665 POKAŻ NUMER
ec@ POKAŻ MAIL
Wypełnij formularz