Inlingua Malta (język angielski)

inlingua

Kursy i obozy językowe na Malcie

Archipelag Maltański jest niezależną republiką składającą się z małej grupy wysp –  Malty, Gozo i Comino, Filfla i St Paul’s. Wyspy te leżą nad morzem Śródziemnym, oddalone są o 95km od Sycylii i ok. 293km od północnych brzegów Afryki. Największa wyspa – Malta ma powierzchnię 246 km2. Zamieszkuje ją 400,000 osób.  Malta nie posiada żadnych gór ani rzek. Linia brzegowa o długości 137 km posiada wiele zatok i portów. Na Malcie można znaleźć wiele małych piaszczystych plaż oraz jaskiń. Średnia temperatura zimą to 14oC, latem 32oC. Malta oferuje łagodny klimat w ciągu całego roku, przez co jest wspaniałym miejscem do nauki angielskiego, gdzie można połączyć naukę języka z relaksującymi wakacjami. Na Malcie obowiązują dwa oficjalne języki: angielski i maltański.

Inlingua działa z sukcesem od 36 lat. Posiada 309 ośrodków w 35 krajach. W 2015 roku zdobyła certyfikat jakości ISO. Jest pierwszą i jedyną szkołą na Malcie, posiadającą certyfikat ISO 9001 (Jakość Zarządzania) oraz certyfikat ISO 29990 (Jakość Zarządzania Usługami Szkoleniowymi – Edukacja).

Kursy dla dorosłych i osób 13+

Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Maksymalna ilość osób w grupie – 6 (latem – maximum 10 osób).

  • angielski ogólny (kurs standardowy, kurs intensywny)
  • angielski biznesowy (kurs standardowy, kurs intensywny)
  • angielski ogólny kurs mieszany:  zajęcia grupowe + one-to-one
  • angielski ogólny kurs: rodzic+dziecko
  • kursy egzaminacyjne: Cambridge Esol Examination, IELTS, TOEFL

Zakwaterowanie

  • Zakwaterowanie u rodziny
  • Zakwaterowanie w akademiku
  • 3-5* hotele

Obóz dla dzieci i młodzieży: 5-17 lat

Dwie grupy wiekowe: 5 – 12 lat oraz 13 – 17 lat.

Obóz dla młodzieży łączy naukę języka z wypoczynkiem. Zajęcia odbywają się w budynku szkoły. Kurs oferuje 20 godzin nauki języka angielskiego tygodniowo, opiekę wychowawcy 24 godziny na dobę. Wypoczynek obejmuje korzystanie ze sportów wodnych, gier i zabaw na plaży, wieczorów karaoke, wycieczek.

Przykładowa wycena: kurs języka angielskiego na Malcie, 1 tydzieńcena  od 359 Euro

Cena kursu zawiera: zakwaterowanie u rodziny, pełne wyżywienie, kurs językowy, koszt podręczników i pozostałych materiałów, certyfikat uczestnictwa, koszt wycieczek, transport z/na lotnisko.

Cena nie zawiera: kosztów przelotu, ubezpieczenia.

www.inlinguamalta.com

Kontakt English Colours

15-092 Białystok,
ul. Sienkiewicza 5
róg Białówny
85 869 POKAŻ NUMER
666 608 POKAŻ NUMER
667 665 POKAŻ NUMER
ec@ POKAŻ MAIL
Wypełnij formularz