Szkoła językowa English Colours

Jesteśmy rodzinną szkołą językową z ponad 15-letnia tradycją. W 2006 roku otworzyliśmy szkołę w samym centrum Białegostoku. Jesteśmy ludźmi z pasją, którą chętnie zarazimy Ciebie. Realizujemy swoje marzenia i pomożemy Ci zrealizować Twoje. Nauka języka może być wstępem do fascynujących podróży, zarówno turystycznych jak i służbowych. Świat stoi otworem. Uczenie się języka nie musi być mozolnym wkuwaniem słówek czy reguł gramatycznych, może być wspaniałą przygodą. Chcemy nauczyć Cię mówić i rozumieć, ale chcemy również abyś poznał kulturę kraju, którego języka się uczysz. Od początku istnienia szkoły językowej naszą dewizą jest efektywna nauka, dbałość o indywidualne postępy każdego ucznia.

Kursy językowe: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, rosyjski

Każdy słuchacz przechodzi indywidualną kwalifikację pisemną i ustną. Uczymy w grupach 5-10 osobowych.

Oferujemy naszym słuchaczom:

• zaangażowanych, kreatywnych lektorów potrafiących stworzyć dobrą atmosferę
  • piękną i kolorową szkołę w samym centrum Białegostoku
  • miłą obsługę
  • pełnych entuzjazmu pracowników
  • doświadczenie i rzetelną wiedzę

Bezpłatnie:

Oferujemy również:

• opcję nauki on-line (dla tych, którzy opuszczą zajęcia i chcą je „nadrobić”)
  • zapisy on-line
  • elektroniczny dziennik zajęć z dostępem dla rodziców (gdyby chcieli sprawdzić postępy swoich dzieci i systematyczność ich uczęszczania na zajęcia)
  • testy (możesz sprawdzić swój poziom językowy)