Egzaminy ETS

Egzaminy ETS
(Educational Testing Service)

ETS (Educational Testing Service) to obecnie największa na świecie niezależna organizacja badająca umiejętności edukacyjne, uznawana za lidera badań w zakresie edukacji oraz tworzenia systemów oceny wiedzy. ETS jest twórcą tak popularnych egzaminów jak TOEFL uznawany i wymagany przez najbardziej prestiżowe uczelnie na świecie, TOEIC egzamin sprawdzający znajomość języka angielskiego w środowisku biznesowym, a także SAT i GRE.
Główna siedziba firmy mieści się w Princeton w stanie New Jersey w USA, natomiast biura ETS na wszystkich kontynentach świata. ETS Europe-Poland jest polskim oddziałem Educational Testing Service. Do jego zadań należy zapewnienie jak najszerszego dostępu do najwyższej jakości produktów oferowanych przez ETS.

Egzamin

Organizowany

Ośrodki

The TOEFL test (TEST OF ENGLISH AS A FOREIGN LANGUAGE®) to najbardziej prestiżowy certyfikat znajomości języka angielskiego w środowisku akademickim, uznawany przez ponad 6000 uczelni wyższych na całym świecie. Każdego roku, do egzaminu TOEFL przystępuje ponad 800 000 studentów. Posiadacze certyfikatu TOEFL’a to osoby, które mogą swobodnie poruszać się po całym świecie, studiować w dowolnym miejscu na Ziemi, prowadzić badania naukowe czy biegle funkcjonować w środowisku anglojęzycznym. na życzenie zdającego i w regularnych sesjach egzaminacyjnych 1 raz w miesiącu Wszystkie ośrodki ETS w Polsce
TOEIC Bridge™  to certyfikat z ogólnego języka angielskiego dla osób na początkowych poziomach zaawansowania. Jest to egzamin z rozumienia tekstu słuchanego i czytanego przeznaczony dla osób na poziomach od początkowego do średnio-zaawansowanego. Test TOEIC Bridge™ mierzy znajomość języka angielskiego na poziomach od A1 po B1 (wg skali CEF). Jest to obiektywne i rzetelne narzędzie pozwalające mierzyć efekty dotychczasowej nauki i motywować do dalszego rozwijania umiejętności. Bridge to międzynarodowo uznany certyfikat oraz jeden ze sposobów na przygotowanie do egzaminu TOEIC. na życzenie zdającego i w regularnych sesjach egzaminacyjnych 1 raz w miesiącu Wszystkie ośrodki ETS w Polsce
TOEFL
Test Of English as a Foreign Language – najczęściej zdawany egzaminem potwierdzający znajomość języka angielskiego w kontekście studiów i środowiska akademickiego, podstawowe kryterium rekrutacyjne stosowane przez ponad 6000 uniwersytetów i innych szkół wyższych na całym świecie.
www.ets.org/toefl www.ets.org/toefl
15-092 Białystok,
ul. Sienkiewicza 5
róg Białówny
85 869 POKAŻ NUMER
666 608 POKAŻ NUMER
ec@ POKAŻ MAIL
Wypełnij formularz